Říjen 2011

? :P

9. října 2011 v 13:04 | Šíma
Omlouvám se za nepřítomnost. Měla jsem práce, jako nikdy. Zmáhá mě škola, ještě k tomu musím pomáhat tátovi a starat se o bráchu. Omlouvám se.

Jak se máte? Já se mám tak jako vždy. Normálně. Předvčerem jsem byla na akci. Celkem pohodička. Čekala jsem horší, ale zakalila jsem si. Dneska jsem byla s kámošem, který bydlí v Kyjově a jezdí sem k babičce. Alespoň jsme pokecali :)
Jinak dělám si novej pokoj :) mám vymalované na světle žlutou, kolem okna a nad postelí mám žárovičky na vánoční stromeček a na zdi mám obrázky z W♥I :)))

BTW: je tu podzim! Padá mi na parapet listí a když jdu ráno kouřit za barák, tak je krásnej dým, jako po děšti nebo v zimě. Achjo, já prostě miluju podzim a podzimní počasí :)

Vím, že jsem nenapsala nějakej dlouhej nebo únavnej článek, ale mě se do toho ani moc nechce, věříte mi to? Večer třeba ještě napíšu. Ahoj :))


S nejlepší kamarádkou.

5. října 2011 v 21:02 | Šíma

S nejlepší kamarádkou)

btw: já vpravo :P

The Beatles-Fluorescent Adolescent

5. října 2011 v 19:31 | Šíma

i_0670.gif image by Salisko

Vyber si školu, vyber si školu,...

5. října 2011 v 19:18 | Šíma
Štve mě, jak na mě všichni tlačí s výběrem školy. Achjo, kdybych jen mohla bejt další rok na základce a vybírat si dýl. Ale já na to nemyslela a teď na to moc času nemám a především na to nemám nervy. Zítra jedu se školou do Hodonína na Veletrh Vzdělávání. Doufám, že si tam něco vyberu!
Jinak dneska jsem se měla opět fajnově :) Škola v pohodičce, venku pohoda, zasmála jsem se s pár lidma u brčka a teď sedím u svých prarodičů a na kolenou mám svůj notebook. Juch, ráno vstávám vlastně až na půl 9! ^^ Přispím si, jednou za čas. Na škole nesnáším hlavně to, že do ní musím brzo vstávat. To je zlo. Ale jinak škola je celkem v pohodě. Nebejt testů, tak do školy chodím i ráda, ale to asi každý :)

A co vy, jak se máte, co děláte a jak jste se měli?
Komentujte)))


Blbost?

4. října 2011 v 20:21 | Šíma
Ahoj vy, co si čtete moje unuděné články.
Dneska jsem se měla skvěle. Ve škole byla pohoda, doma pohoda, skouřili jsme se s kamarády do školy a lepší náladu jsem ve fyzice mít nemohla :) Bylo to neskutečné. Ale po pár hodinách jsem si přála, aby mi to už skončilo, protože později už to byl nesnesitelný stav.
Jinak včera jsem si 4 hodiny v kuse stahovala písničky, playlist mám proto nabitý jako nikdy. Poslouchali jsme se spolužákem písničky celý dlouhý den. Ono totiž být ve škole od 7:00 do 16:15 není přání většiny žáku jakékoliv školy.
Nemám ani teď moc náladu na vypisování, snad jen, že jsem si chtěla udělat všeobecný trapas a přihlásila jsem se na scene-core do HOT or NOT. No jo, já se toho svého smyslu jménem TRAPAS nezbavím nikdy. :)))))))))

Tumblr_l9n3lbgy671qcqt4jo1_500_large

Migréna.

3. října 2011 v 16:39 | Šíma
Kdysi dávno jsem bejvala migrénistka (ano, i u tak nízkého věku se můžou migrény projevovat) ale nečekala jsem, že se mi to zase vrátí?! Dnes po tělocviku se mi udělalo špatně a musela jsem jít domů. Když už jsem konečně usínala v křečích a s brekem jak strašně mě bolí hlava, zazvonil k nám měřič plynu. Výborné, myslela jsem, že ho narvu do záchodu. Ano, i takové mívám nálady.
Ale už jsem se vyspala, hlava je poměrně v pořádku, upravuju si playlist na mém mobilu (ano, i mobil už mám zpět), poslouchám DnB a mám strašnou, ale strašnou chuť na cigaretu! Asi si půjdu zapálit. Riskantní, když je doma táta. Ale, co bych pro chvilku euforie a pocitu lehkosti neudělala? A třeba mi to tu hlavu zlepší ještě víc! Takže? Pak napíšu. :)

Nero-Me And You

2. října 2011 v 13:55 | Šíma

i_0670.gif image by Salisko

Chci se zviditelnit!

1. října 2011 v 22:26 | Šíma
Chci zviditelnit můj blog. Pomůžete mi? Do komentáře mi napište vaši adresu na blog a já ji dám na svůj blog. Za to bych chtěla, aby jste to samé udělali vy. Tak co? :)

SOAD-Lonely Day

1. října 2011 v 22:04 | Šíma

i_0670.gif image by Salisko

Trocha rozmluvy o náplni blogu a co si o tom myslím.

1. října 2011 v 21:46
Dnešek jsem si perfektně užila. Byla jsem se skvělými lidmi, které bych nikdy v životě za nic nevyměnila. Popovídala jsem si s něma, zasmála se s něma, na pár hodin zapoměla na starosti. Ale, všechno jednou končí. Vím, že moje články nečte nikdo až do konce a polovina z vás si to ani číst nezačíná, ale mě je to fuk. Píšu si na co mám chuť, co cítím, na co myslím, co mě trápí. Jo, existují tisíce blogů, ale proč bych já zrovna měla mít jeden z těch svítících a blikajících 'blogísků' se článkama na 2 řádky o totálních hovnech? Nemusím a nechci.

Děkuju za pozornost a ENJOY MY PAGE