Září 2011

Asking Alexandria-To The Stage

30. září 2011 v 22:50 | Šíma

i_0670.gif image by Salisko

Konečně!

30. září 2011 v 21:50 | Šíma
Měla jsem rozepsanej článek a vypadl mi net! No tak dobře, nevypadl, vysrala jsem se na to. Ale teď? Jsem READY pro novej článek! První chci psát o tom, jak jsem nasraná a nevím, co si mám myslet. Je to tak, je to tak. Prostě NEMÁM MOBIL! Můj táta je kretén. 2x jsem mu ho nezdvihla a on už mi ho bere. No co, Nirvanu-Nevermind mám cédéčko i tak, kazeťák mám, plakát Hayley Williamsový na zdi a věčně mluvícího bráchu za zádama, takže ticho není nikdy, jen mě štve, že nemůžu volat lidem, kterým chci (což jsem nemohla ani předtím, protože ani nevím, co slovo 'kredit' znamená.). Aha, jo, dneska jsem dostala jedničku z chemie! Já, tupecblbecantichemik! Jsem dobrá! :)
V uších mám nějakou tu vykopávku od Peter, Bjorn and John a vůbec nic jinýho, než tenhle článek a Kofola, kterou mám vždy při sobě nemyslím. Jedu si svůj styl, svůj život a tak bla.
No, jinak, v tom článku jsem psala nějaké kecy o sobě, chce se mi to psát znova? Ani ne, věřili by jste tomu? Ale tak, jdu na to.

Poslouchám zhruba všechno. Ujíždím si na Metal Core, Hard Core, Grunge, Rock and more... Nirvana, Paramore, Asking Alexandria, BMTH,... ale poslední dobou se mi začal líbit i hop. No, ty texty hlavně teda. Maj něco do sebe, některý. Třeba Moja Reč se mi líbí))

Styl? No tak.. většinou mě potkáte s rourama, nějakým trapným trikem nebo šedýma mikinama (ty miluju), červeným šátkem v hlavě, nebo s košilí, na nohách baleríny, nebo tenisky. Oh gosh, to mi připomíná, že mám zasraný tenisky! Achjoo. No nic.

Rodina? No tak dva bráchové (děs, no), máma moje, táta můj a tak dále, želva naše, jou. (Naši jsou rozvedení.)

Co mám ráda a co nemám:
-miluju Pikachua
-nesnáším techno
-mám ráda večerní pokecy s kámošema
-když je kluk menší než a já a nemá styl, tak ho nechci
-když musím něco dělat, tak na to seru
-když nemám co dělat, tak mě to sere
-nemám ráda holky z naší třídy
-nesnáším pavouky a hady
-mám ráda knížky o drogách
-nesnáším feťáky
-nesnáším cigarety
-nesnáším svůj kuřácký zlozvyk
-mám ráda stylařky a stylaře
-nemám ráda ty na skejtu
-mám ráda bajkry a skůtry


A tohle jsem já: