Moje želva.

24. srpna 2011 v 12:09 | Šíma
Mám strašně ráda barevný věci. Ale zjistila jsem, že se mi nelíbí růžová barva ?! Hm, je to celkem divné. Holka a nemá ráda růžovou? No a co, každej je nějakej.. Já například miluju Paramore a Nirvanu. Jo, jsem holka, kterou nemá nikdo moc rád a ona nemá ráda moc nikoho. Má dva bratry, jeden lepší než ten druhý, no. Má pár super kámošů a miluje svého bratránka, kterej jí celej život ve všem pomáhá. Nesnáší červenou řepu a miluje, když má v pokoji v noci rozsvícenou jen lampu, na posteli notebook a deku, puštěnou Lithium a ona si u toho sedí v okně na parapetě s cigaretou v pyžamu a dívá se na liduprázdnou ulici a na hvězdy. To je chvíle, kterou nejvíc miluje. Může přemýšlet o všem a nemyslet na problémy. Nebo mám taky ráda moc svou mámu. Před 4mi roky jsem se na ni vykašlala. Vím to a ona to ví taky. Ale nikdy jsem si nerozuměla v blbostech s někým tak, jako s ní. Ona mě rozesměje tím, jak si o půl 3tí ráno začne zpívat přes celý dům, že se jí chce na záchod. Dokáže mě rozbrečet tím, jak na mě křičí že jsem nejhorší dcera a v tom mě obejme a řekne mi, že mě nechce nikdy pustit. Mám taky ráda tu želvu, co mám v pokoji. Což mi připomíná, že jí musím vyčistit akvárko. Jmenuje se Želva. Bydlí u mě v pokoji už dva roky za což ji uctívám, protože vede na žebříčku 'ZVÍŘE CO U MĚ V POKOJI NEJDÝL PŘEŽILO.'. Dřív jsem mívala morče. Bobina se jmenovala. Chcípla a ani nevím na co. Tehdy jsem to strašně obrečela, nebudu o tom psát.
Miluju, miluju, miluju svůj pokoj! Má modré stěny, jednu bílou. Na okně je oranžová záclona. Mám rozbitou postel která mi stojí na knížkách a pod ní popelník, na stole mám kalendář kterej si otáčím jednou za 3 týdny, na skříni palmu, kterou jsem zaléla 3x v životě a nad postelí mám 8 fotek. Fotky s nejlepšíma lidma. Tu s tebou už mám vytištěnou a budu si ji tam lepit :):). Pak mám modrej koberec, kterej je propálenej od uhlíků z vodní dýmky. Na topení mám všude přivázané arafatky různých barev, na které jsem taky moc ujetá. Pod stolem mám koš, kterej je permanentně plnej a na okně mám knížky. Všechny díly Harryho Pottera, všechny přečtený :))))))))).
Pak mám taky ráda podzim. Padá listí, všechno je barevné, mám pohodovou náladu, venku není ani horko ani zima a ve škole je alespoň na co se z okna dívat.
V létě zase miluju chillování s těma nejlepšíma :))
Héj, taky miluju nějakýho Filipa. Hnědovlasej, hnědookej. Hodnej, slušnej, krásnej, chytrej, milej, .. :))) ej ej ej ejkejkej ! :D:D
Kdybych ho neměla, hm, nevím nevím co bych dělala a komu bych pak posílala tuhle naprosto nesmyslnou sračku. Pusu a čau.
 


Komentáře

1 *Nessa *Nessa | Web | 24. srpna 2011 v 12:20 | Reagovat

super článek,kuk ke mně na blog,dík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama